Gün YemekleriHamurişleriYemekler

Konya Ev Yapımı Yoğurtlu Topalak

Lezzetli yemek yapmanın püf noktaları vardır. Öncelikle iyi malzeme seçmek gerekir, ardından doğru pişirme tekniklerini kullanarak yemeği doğru ateşte pişirmek gereklidir. Bu küçük incelikleri bilmek önemlidir. Başka türlü lezzetli yemek (konya ev yapımı etsiz yoğurtlu topalak) yapılamaz, yapılsa da ortaya çıkan yemek sofradakileri memnun etmez. Ancak yemeği severek, isteyerek ve üşenmeden yapmak, yemek yapmayı bir kazanç kapısı ya da görev olarak değil, bir serüven olarak görmek, yapılan yemeğin lezzetine lezzet katar. El lezzeti denilen şey de aslında tam olarak budur. (konya ev yapımı etsiz yoğurtlu topalak)

Nimetin Ev Yemekleri olarak, ilk amacı para kazanmak olmayan bir grup hamarat ev hanımı ile birlikte, her türlü hijyen koşullarına dikkat ederek, kaliteli ve taze malzemeleri kullanıp hazırladığımız ev yapımı etsiz yoğutlu topalak sevdikleriniz, aileniz ya da misafirlerinizle severek tüketmeniz için beğenilerinize sunuyoruz.

Şu şekilde çalışıyoruz;

 • Çorba, yemek, salata, tatlı, içecek vb. siparişlerimizi kişiye özel olarak alıyoruz.
 • Yemeğimizi kaç kişi yiyecekse ona göre günlük, taze ve en kaliteli malzemeleri pazar ya da uygun marketlerden seçerek alıyoruz.
 • Yeşil malzemelerin uygun olanlarını sirke kullanarak dezenfekte ediyor, temizliyoruz.
 • Diğer malzemeleri her türlü hijyen kurallarına dikkat ederek temizliyoruz.
 • Hazırladığımız bu kaliteli malzemeler ile de çorba, tatlı, salata, yemek gibi ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz.

Etsiz Yoğurtlu Topalak yemeğini nasıl teslim ediyoruz?

Bizim restaurant ya da lokantalar gibi hazırladığımız yemekleri servis edeceğimiz bir mekanımız yok. Sipariş ettiğiniz içecek dahil tüm sanat eserlerimizi (ki biz ürünlerimize sanat eseri diyoruz, bu konuda çok iddialıyız ve ürünlerimizi tattıktan sonra bize siz de hak vereceksiniz) ücretsiz olarak kapınıza getiriyoruz. Ev yapımı etsiz yoğurtlu topalak ürünümüzü de hazırladıktan hemen sonra sıcak sıcak adresinize teslim ederiz.

ÖNEMLİ NOT: Yemek öncesi hazırlık ve diğer planlama işlemlerini tam olarak yapabilmemiz için siparişlerinizi, teslimat tarihinden 1 gün önce vermeniz gerekmektedir. Maalesef aynı gün yemek yaparak teslim edemiyoruz.

4-6 Kişilik Yoğurtlu Topalak Yemeği Fiyatı: 40 TL

Etsiz yoğurtlu topalak yemeğinden online sipariş vermek için lütfen buraya tıklayın ya da 0 332 606 05 52 numaralı telefonumuzu arayın.

Konya ev yapımı etsiz yoğurtlu topalak
Konya ev yapımı etsiz yoğurtlu topalak

Etsiz Yoğurtlu Topalak Yaparken Genel Olarak Kullandığımız Malzemeler

 • Topalaklar için;
 • 1 su bardağı ince bulgur
 • 1 çay bardağı irmik
 • 1 çay bardağı un
 • 1 yemek kaşığı domates veya biber salçası
 • Tuz, karabiber, kırmızı biber
 • Diğer malzemeler;
 • 2 su bardağı yoğurt
 • 1 yumurta
 • 2 yemek kaşığı un
 • 1 su bardağı haşlanmış nohut
 • Tereyağı
 • Nane

Gluten Hassasiyeti Olanlara Kısa Bilgi;

Gluten, başta buğday olmak üzere çavdar, arpa, yulaf gibi bazı tahıllarda bulunan bir protein grubudur. Glüten proteinini çoğu insan kolaylıkla sindirebilmektedir. Bunun yanı sıra buğdayda bulunan glüten ve gliadin proteinine karşı hassasiyeti olan insanlar vardır ve bu insanlar glüteni sindiremeyebilir. Sahip oldukları bu hassasiyet vücutlarının reaksiyon göstermesine neden olur. Ev yapımı etsiz yoğurtlu topalak yemeğinde kullandığımız malzemeler arasında eser miktarda glüten bulunabilir. konya ev yapımı etsiz yoğurtlu topalak

Adres ve Telefonumuz

Nimetin Ev Yemekleri; Buhara Mahallesi, Remzi Sokak No:15, 42070 Karatay, Konya, 0 332 606 05 52

Ev Yapımı Etsiz Yoğurtlu Topalak Yemeğinden Sipariş Vermek İçin Lütfen Buraya Tıklayın

bulgurlu topalak, bulgurlu topalak köfte, bulgurlu topalak tarifi, bulgurlu topalak yemeği, ekşili topalak, etli topalak, etli topalak tarifi, etli topalak yemeği, etli topalak yemeği tarifi, etsiz nohutlu topalak, etsiz nohutlu topalak yemeği, etsiz topalak, etsiz topalak tarifi, etsiz topalak yemeği, etsiz topalak yemek tarifi, hamur topalağı, hamur topalağı tarifi, hamur topalak tarifi, irmikli topalak, kıymalı topalak, kıymalı topalak tarifi, kıymasız topalak tarifi, nefis yemek tarifleri topalak, nohutlu topalak, nohutlu topalak çorbası, nohutlu topalak çorbası tarifi, nohutlu topalak tarifi, nohutlu topalak yemeği, patatesli topalak, patatesli topalak yemeği, sulu topalak, sulu topalak yemeği, tavuk kıymasından topalak, tavuklu topalak, tavuklu topalak tarifi, topalak, topalak bulgur köftesi, topalak çorba, topalak çorba tarifi, topalak köfte, topalak köfte tarifi, topalak köfte yemeği, topalak tarifi, topalak tarifi etli, topalak tarifi etsiz, topalak tarifi nefis yemek tarifleri, topalak yapılışı, topalak yemeği, topalak yemeği kıymasız, topalak yemeği tarifi, topalak yemeği tarifi etsiz, topalak yemeğinin yapılışı, topalak yemek, topalak yemek tarifi, topalaklı nohut yemeği, yalancı topalak, yalancı topalak tarifi, yoğurtlu topalak, yoğurtlu topalak köfte, yogurtlu topalak tarifi

Etiketler

Nimetin Ev Yemekleri

Nimetin Ev Yemekleri ile gerçek ev mutfağında, kadın eli değmiş ve sevgi ile pişirilmiş yemeklerimizi beğenilerinize sunuyoruz. Dükkanımız yoktur. Yemekleri tencere ile yapıp, tencere ile ücretsiz olarak evinize kadar getiriyoruz. Tabakla satış yada servisimiz yoktur. Sipariş Hattımız: 0 332 606 03 74

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı