Et YemekleriYemekler

Konya Ev Yapımı Tirit

Lezzetli yemek yapmanın püf noktaları vardır. Öncelikle iyi malzeme seçmek gerekir, ardından doğru pişirme tekniklerini kullanarak yemeği doğru ateşte pişirmek gereklidir. Bu küçük incelikleri bilmek önemlidir. Başka türlü lezzetli yemek (konya ev yapımı tirit) yapılamaz, yapılsa da ortaya çıkan yemek sofradakileri memnun etmez. Ancak yemeği severek, isteyerek ve üşenmeden yapmak, yemek yapmayı bir kazanç kapısı ya da görev olarak değil, bir serüven olarak görmek, yapılan yemeğin lezzetine lezzet katar. El lezzeti denilen şey de aslında tam olarak budur. (konya ev yapımı tirit)

Nimetin Ev Yemekleri olarak, ilk amacı para kazanmak olmayan bir grup hamarat ev hanımı ile birlikte, her türlü hijyen koşullarına dikkat ederek, kaliteli ve taze malzemeleri kullanıp hazırladığımız ev yapımı tirit yemeğini sevdikleriniz, aileniz ya da misafirlerinizle severek tüketmeniz için beğenilerinize sunuyoruz.

Şu şekilde çalışıyoruz;

 • Çorba, yemek, salata, tatlı, içecek vb. siparişlerimizi kişiye özel olarak alıyoruz.
 • Yemeğimizi kaç kişi yiyecekse ona göre günlük, taze ve en kaliteli malzemeleri pazar ya da uygun marketlerden seçerek alıyoruz.
 • Yeşil malzemelerin uygun olanlarını sirke kullanarak dezenfekte ediyor, temizliyoruz.
 • Diğer malzemeleri her türlü hijyen kurallarına dikkat ederek temizliyoruz.
 • Hazırladığımız bu kaliteli malzemeler ile de çorba, tatlı, salata, yemek gibi ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz.

Hazırladığımız tiridi nasıl teslim ediyoruz?

Bizim restaurant ya da lokantalar gibi hazırladığımız yemekleri servis edeceğimiz bir mekanımız yok. Sipariş ettiğiniz içecek dahil tüm sanat eserlerimizi (ki biz ürünlerimize sanat eseri diyoruz, bu konuda çok iddialıyız ve ürünlerimizi tattıktan sonra bize siz de hak vereceksiniz) ücretsiz olarak kapınıza getiriyoruz. Ev yapımı tirit yemeğini de hazırladıktan hemen sonra sıcak sıcak adresinize teslim ederiz.

ÖNEMLİ NOT: Yemek öncesi hazırlık ve diğer planlama işlemlerini tam olarak yapabilmemiz için siparişlerinizi, teslimat tarihinden 1 gün önce vermeniz gerekmektedir. Maalesef aynı gün yemek yaparak teslim edemiyoruz.

2-3 Kişilik Tirit Fiyatı: 70 TL

Online aile boyu ev yapımı tirit siparişi vermek için lütfen buraya tıklayın ya da 0 332 606 05 52 numaralı telefonumuzu arayın.

konya ev yapımı tirit
konya ev yapımı tirit

Tirit Yaparken Genel Olarak Kullandığımız Malzemeler

 • 400 gr kuşbaşı et (isteğe göre kıyma da olabilir)
 • Yarım tandır ekmeği
 • 3 adet domates
 • 4 adet biber
 • 2 adet kuru soğan
 • 1 su bardağı süzme yoğurt
 • 2 diş sarımsak
 • Maydanoz

Gluten Hassasiyeti Olanlara Kısa Bilgi;

Gluten, başta buğday olmak üzere çavdar, arpa, yulaf gibi bazı tahıllarda bulunan bir protein grubudur. Glüten proteinini çoğu insan kolaylıkla sindirebilmektedir. Bunun yanı sıra buğdayda bulunan glüten ve gliadin proteinine karşı hassasiyeti olan insanlar vardır ve bu insanlar glüteni sindiremeyebilir. Sahip oldukları bu hassasiyet vücutlarının reaksiyon göstermesine neden olur. Ev yapımı tirit yemeğinde kullandığımız malzemeler arasında eser miktarda glüten bulunabilir. konya ev yapımı tirit

Adres ve Telefonumuz

Nimetin Ev Yemekleri; Buhara Mahallesi, Remzi Sokak No:15, 42070 Karatay, Konya, 0 332 606 05 52

Ev Yapımı Tirit Sipariş Vermek İçin Lütfen Buraya Tıklayın

çemenli tirit, ekmek tiridi, el yapımı tirit, et tiridi, etli tirit, ev yapımı tirit sipariş, evde tirit yapımı, hazır yufkadan tirit, kavak kaz tiriti, kaz tiridi, kaz tiridi kavak, kaz tirit yemeği, kıymalı tirit, konya mithat tirit, konya tirit, konya tirit fiyatları, konya tirit kebabı, konya tirit sipariş, konya tirit tarifi, konya tirit yemeği, konya tiritçi mithat, konya tiriti yapılışı, konya usulü tirit, konya usulü tirit tarifi, konyada tirit, kuru yufkadan tavuklu tirit, kuru yufkadan tirit, mithat tirit konya, nefis yemek tarifleri tirit, patates tiridi, patlıcan tiridi, simit tiridi, tavuklu pideli tirit, tavuklu tirit, tavuklu tirit nefis yemek tarifleri, tavuklu tirit refika, tavuklu tirit yapılışı, tavuklu tirit yapımı, tavuklu tirit yemeği, tavuklu yufkalı tirit, tirid, tirid yemeği, tiridine bandım yemeği, tirit, tirit aşı, tirit çorbası, tirit çorbası malzemeleri, tirit hangi yöreye ait, tirit kebabı konya, tirit konya, tirit konya tarifi, tirit nedir, tirit nefis yemek tarifleri, tirit nerenin, tirit sipariş, tirit sipariş konya, tirit siparişi konya, tirit tarifi konya, tirit tavuklu, tirit yapılışı, tirit yapımı, tirit yemeği, tirit yemegi hangi yörenin, tirit yemeği hangi yöreye aittir, tirit yemeği konya, tirit yemeği nedir, tirit yemeği nerenin, tiritçi mithat konya, tiritçi mithat konya fiyat, tiritli tavuk yemeği, tiritlik yufka, vişneli tirit, yufkalı tavuk tirit, yufkalı tavuklu tirit, yufkalı tirit, yumurtalı tirit

Etiketler

Nimetin Ev Yemekleri

Nimetin Ev Yemekleri ile gerçek ev mutfağında, kadın eli değmiş ve sevgi ile pişirilmiş yemeklerimizi beğenilerinize sunuyoruz. Dükkanımız yoktur. Yemekleri tencere ile yapıp, tencere ile ücretsiz olarak evinize kadar getiriyoruz. Tabakla satış yada servisimiz yoktur. Sipariş Hattımız: 0 332 606 03 74

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı