BöreklerHamurişleriYemekler

Konya Ev Yapımı Sigara Böreği

Lezzetli yemek yapmanın püf noktaları vardır. Öncelikle iyi malzeme seçmek gerekir, ardından doğru pişirme tekniklerini kullanarak yemeği doğru ateşte pişirmek gereklidir. Bu küçük incelikleri bilmek önemlidir. Başka türlü lezzetli yemek (konya ev yapımı sigara böreği) yapılamaz, yapılsa da ortaya çıkan yemek sofradakileri memnun etmez. Ancak yemeği severek, isteyerek ve üşenmeden yapmak, yemek yapmayı bir kazanç kapısı ya da görev olarak değil, bir serüven olarak görmek, yapılan yemeğin lezzetine lezzet katar. El lezzeti denilen şey de aslında tam olarak budur. (konya ev yapımı sigara böreği)

Nimetin Ev Yemekleri olarak, ilk amacı para kazanmak olmayan bir grup hamarat ev hanımı ile birlikte, her türlü hijyen koşullarına dikkat ederek, kaliteli ve taze malzemeleri kullanıp hazırladığımız ev yapımı sigara böreğini sevdikleriniz, aileniz ya da misafirlerinizle severek tüketmeniz için beğenilerinize sunuyoruz.

Şu şekilde çalışıyoruz;

  • Çorba, yemek, salata, tatlı, içecek vb. siparişlerimizi kişiye özel olarak alıyoruz.
  • Yemeğimizi kaç kişi yiyecekse ona göre günlük, taze ve en kaliteli malzemeleri pazar ya da uygun marketlerden seçerek alıyoruz.
  • Yeşil malzemelerin uygun olanlarını sirke kullanarak dezenfekte ediyor, temizliyoruz.
  • Diğer malzemeleri her türlü hijyen kurallarına dikkat ederek temizliyoruz.
  • Hazırladığımız bu kaliteli malzemeler ile de çorba, tatlı, salata, yemek gibi ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz.

Sigara Böreğini Hazırladıktan Sonra Servisini Nasıl Yapıyoruz

Bizim restaurant ya da lokantalar gibi hazırladığımız yemekleri servis edeceğimiz bir mekanımız yok. Sipariş ettiğiniz içecek dahil tüm sanat eserlerimizi (ki biz ürünlerimize sanat eseri diyoruz, bu konuda çok iddialıyız ve ürünlerimizi tattıktan sonra bize siz de hak vereceksiniz) ücretsiz olarak kapınıza getiriyoruz. Ev yapımı sigara böreğini de hazırladıktan hemen sonra sıcak sıcak adresinize teslim ederiz.

Sigara böreği siparişi vermeden önce lütfen böreklerin kızarma derecesini (az kızarmış, orta kızarmış, çok kızarmış şeklinde) ve kullanılacak iç harcını (peynir, patates, sucuk vs) bize bildirin.

ÖNEMLİ NOT: Yemek öncesi hazırlık ve diğer planlama işlemlerini tam olarak yapabilmemiz için siparişlerinizi, teslimat tarihinden 1 gün önce vermeniz gerekmektedir. Maalesef aynı gün yemek yaparak teslim edemiyoruz.

4-6 Kişilik Sigara Böreği Fiyatı: 40 TL

Online sipariş vermek için lütfen buraya tıklayın ya da 0 332 606 05 52 numaralı telefonumuzu arayın.

Konya ev yapımı sigara böreği
Konya ev yapımı sigara böreği

Sigara Böreğinde Genel Olarak Kullandığımız Malzemeler

  • Hazır yufka
  • Böreklik lor peyniri, beyaz peynir ya da patates
  • Maydanoz
  • Kızartmak için:
  • Sıvı yağ

Gluten Hassasiyeti Olanlara Kısa Bilgi;

Gluten, başta buğday olmak üzere çavdar, arpa, yulaf gibi bazı tahıllarda bulunan bir protein grubudur. Glüten proteinini çoğu insan kolaylıkla sindirebilmektedir. Bunun yanı sıra buğdayda bulunan glüten ve gliadin proteinine karşı hassasiyeti olan insanlar vardır ve bu insanlar glüteni sindiremeyebilir. Sahip oldukları bu hassasiyet vücutlarının reaksiyon göstermesine neden olur. Ev yapımı sigara böreğinde kullandığımız malzemeler arasında eser miktarda glüten bulunabilir.

Adres ve Telefonumuz

Nimetin Ev Yemekleri; Buhara Mahallesi, Remzi Sokak No:15, 42070 Karatay, Konya, 0 332 606 05 52

Ev Yapımı Sigara Böreğinden Sipariş Vermek İçin Lütfen Buraya Tıklayın

ev yapımı börek, ev yapımı sigara böreği, ev yapımı sigara böreği sipariş, gün yemeği, gün yemekleri, gün yemekleri sipariş, konya börek sipariş, konya gün yemekleri sipariş, konya sigara böreği sipariş, konya yemek sipariş, sigara böreği sipariş

Etiketler

Nimetin Ev Yemekleri

Nimetin Ev Yemekleri ile gerçek ev mutfağında, kadın eli değmiş ve sevgi ile pişirilmiş yemeklerimizi beğenilerinize sunuyoruz. Dükkanımız yoktur. Yemekleri tencere ile yapıp, tencere ile ücretsiz olarak evinize kadar getiriyoruz. Tabakla satış yada servisimiz yoktur. Sipariş Hattımız: 0 332 606 03 74

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı