Sebze YemekleriYemekler

Konya Ev Yapımı İmam Bayıldı

Lezzetli yemek yapmanın püf noktaları vardır. Öncelikle iyi malzeme seçmek gerekir, ardından doğru pişirme tekniklerini kullanarak yemeği doğru ateşte pişirmek gereklidir. Bu küçük incelikleri bilmek önemlidir. Başka türlü lezzetli yemek (konya ev yapımı imam bayıldı) yapılamaz, yapılsa da ortaya çıkan yemek sofradakileri memnun etmez. Ancak yemeği severek, isteyerek ve üşenmeden yapmak, yemek yapmayı bir kazanç kapısı ya da görev olarak değil, bir serüven olarak görmek, yapılan yemeğin lezzetine lezzet katar. El lezzeti denilen şey de aslında tam olarak budur. (konya ev yapımı imam bayıldı)

Nimetin Ev Yemekleri olarak, ilk amacı para kazanmak olmayan bir grup hamarat ev hanımı ile birlikte, her türlü hijyen koşullarına dikkat ederek, kaliteli ve taze malzemeleri kullanıp hazırladığımız ev yapımı imam bayıldı yemeğimizi sevdikleriniz, aileniz ya da misafirlerinizle severek tüketmeniz için beğenilerinize sunuyoruz.

Şu şekilde çalışıyoruz;

 • Çorba, yemek, salata, tatlı, içecek vb. siparişlerimizi kişiye özel olarak alıyoruz.
 • Yemeğimizi kaç kişi yiyecekse ona göre günlük, taze ve en kaliteli malzemeleri pazar ya da uygun marketlerden seçerek alıyoruz.
 • Yeşil malzemelerin uygun olanlarını sirke kullanarak dezenfekte ediyor, temizliyoruz.
 • Diğer malzemeleri her türlü hijyen kurallarına dikkat ederek temizliyoruz.
 • Hazırladığımız bu kaliteli malzemeler ile de çorba, tatlı, salata, yemek gibi ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz.

İmam Bayıldı Yemeğinin Servisini Nasıl Yapıyoruz?

Bizim restaurant ya da lokantalar gibi hazırladığımız yemekleri servis edeceğimiz bir mekanımız yok. Sipariş ettiğiniz içecek dahil tüm sanat eserlerimizi (ki biz ürünlerimize sanat eseri diyoruz, bu konuda çok iddialıyız ve ürünlerimizi tattıktan sonra bize siz de hak vereceksiniz) ücretsiz olarak kapınıza getiriyoruz. Ev yapımı imam bayıldı yemeğimizi de hazırladıktan hemen sonra sıcak sıcak adresinize teslim ederiz.

ÖNEMLİ NOT: Yemek öncesi hazırlık ve diğer planlama işlemlerini tam olarak yapabilmemiz için siparişlerinizi, teslimat tarihinden 1 gün önce vermeniz gerekmektedir. Maalesef aynı gün yemek yaparak teslim edemiyoruz.

Aile Boyu İmam Bayıldı Yemeği Fiyatı: 50 TL

Online imam bayıldı yemeğimizden sipariş vermek için lütfen buraya tıklayın ya da 0 332 606 05 52 numaralı telefonumuzu arayın.

Konya ev yapımı imam bayıldı

İmam Bayıldı Yemeğinde Genel Olarak Kullandığımız Malzemeler

 • 5 adet patlıcan
 • 200 gr dana kıyma
 • 2 büyük boy soğan
 • 3 adet yeşil biber
 • 3 adet domates
 • 6-7 diş sarımsak
 • Yarım demet maydanoz
 • Sıvı yağ
 • Pul biber
 • Karabiber
 • Tuz

Gluten Hassasiyeti Olanlara Kısa Bilgi;

Gluten, başta buğday olmak üzere çavdar, arpa, yulaf gibi bazı tahıllarda bulunan bir protein grubudur. Glüten proteinini çoğu insan kolaylıkla sindirebilmektedir. Bunun yanı sıra buğdayda bulunan glüten ve gliadin proteinine karşı hassasiyeti olan insanlar vardır ve bu insanlar glüteni sindiremeyebilir. Sahip oldukları bu hassasiyet vücutlarının reaksiyon göstermesine neden olur. Ev yapımı imam bayıldı yemeğinde kullandığımız malzemeler arasında eser miktarda glüten bulunabilir. konya ev yapımı imam bayıldı yemeği

Adres ve Telefonumuz

Nimetin Ev Yemekleri; Buhara Mahallesi, Remzi Sokak No:15, 42070 Karatay, Konya, 0 332 606 05 52

Ev Yapımı İmam Bayıldı Yemeğinden Sipariş Vermek İçin Lütfen Buraya Tıklayın

çiğden imam bayıldı, çiğden imam bayıldı tarifi, etli imam bayıldı, etli imam bayıldı tarifi, etsiz imam bayıldı, etsiz imam bayıldı tarifi, ev yapımı imam bayıldı, ev yapımı imambayıldı, ev yapımı yemek sipariş, fırında imam bayıldı, fırında imam bayıldı kızartmadan, fırında imam bayıldı tarifi, fırında patlıcan imam bayıldı, imam bayıldı, imam bayıldı sipariş, imam bayıldı siparişi konya, imambayıldı, imambayıldı sipariş, kabak imam bayıldı, kabak imam bayıldı tarifi, kıymalı imam bayıldı, kıymasız imam bayıldı, kıymasız imam bayıldı tarifi, kızartmadan imam bayıldı tarifi, kolay imam bayıldı tarifi, konya ev yapımı imam bayıldı yemeği, konya imam bayıldı, konya imam bayıldı sipariş, kuşbaşılı imam bayıldı, nefis yemek tarifleri imam bayıldı, oktay usta imam bayıldı, patlıcan imam bayıldı, patlıcan imam bayıldı tarifi, patlıcan imam bayıldı zeytinyağlı, patlıcan yemekleri, patlıcan yemekleri imam bayıldı, sebzeli imam bayıldı, tavada imam bayıldı tarifi, tencerede imam bayıldı, tencerede imam bayıldı tarifi, yalancı imam bayıldı, yalancı imam bayıldı tarifi, yemek sipariş, zeytinyağlı imam bayıldı, zeytinyağlı imam bayıldı kızartmadan, zeytinyağlı imam bayıldı tarifi, zeytinyağlı patlıcan imam bayıldı

Etiketler

Nimetin Ev Yemekleri

Nimetin Ev Yemekleri ile gerçek ev mutfağında, kadın eli değmiş ve sevgi ile pişirilmiş yemeklerimizi beğenilerinize sunuyoruz. Dükkanımız yoktur. Yemekleri tencere ile yapıp, tencere ile ücretsiz olarak evinize kadar getiriyoruz. Tabakla satış yada servisimiz yoktur. Sipariş Hattımız: 0 332 606 03 74

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı