Et YemekleriKonya MutfağıYemekler

Konya Ev Yapımı Etli Düğün Pilavı

Lezzetli yemek yapmanın püf noktaları vardır. Öncelikle iyi malzeme seçmek gerekir, ardından doğru pişirme tekniklerini kullanarak yemeği doğru ateşte pişirmek gereklidir. Bu küçük incelikleri bilmek önemlidir. Başka türlü lezzetli yemek (konya ev yapımı etli düğün pilavı) yapılamaz, yapılsa da ortaya çıkan yemek sofradakileri memnun etmez. Ancak yemeği severek, isteyerek ve üşenmeden yapmak, yemek yapmayı bir kazanç kapısı ya da görev olarak değil, bir serüven olarak görmek, yapılan yemeğin lezzetine lezzet katar. El lezzeti denilen şey de aslında tam olarak budur. (konya ev yapımı etli düğün pilavı)

Nimetin Ev Yemekleri olarak, ilk amacı para kazanmak olmayan bir grup hamarat ev hanımı ile birlikte, her türlü hijyen koşullarına dikkat ederek, kaliteli ve taze malzemeleri kullanıp hazırladığımız ev yapımı etli düğün pilavını sevdikleriniz, aileniz ya da misafirlerinizle severek tüketmeniz için beğenilerinize sunuyoruz.

Şu şekilde çalışıyoruz;

 • Çorba, yemek, salata, tatlı, içecek vb. siparişlerimizi kişiye özel olarak alıyoruz.
 • Yemeğimizi kaç kişi yiyecekse ona göre günlük, taze ve en kaliteli malzemeleri pazar ya da uygun marketlerden seçerek alıyoruz.
 • Yeşil malzemelerin uygun olanlarını sirke kullanarak dezenfekte ediyor, temizliyoruz.
 • Diğer malzemeleri her türlü hijyen kurallarına dikkat ederek temizliyoruz.
 • Hazırladığımız bu kaliteli malzemeler ile de çorba, tatlı, salata, yemek gibi ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz.

Hazırladığımız etli düğün pilavını nasıl teslim ediyoruz?

Bizim restaurant ya da lokantalar gibi hazırladığımız yemekleri servis edeceğimiz bir mekanımız yok. Sipariş ettiğiniz içecek dahil tüm sanat eserlerimizi (ki biz ürünlerimize sanat eseri diyoruz, bu konuda çok iddialıyız ve ürünlerimizi tattıktan sonra bize siz de hak vereceksiniz) ücretsiz olarak kapınıza getiriyoruz. Ev yapımı etli düğün pilavını da hazırladıktan hemen sonra sıcak sıcak adresinize teslim ederiz.

ÖNEMLİ NOT: Yemek öncesi hazırlık ve diğer planlama işlemlerini tam olarak yapabilmemiz için siparişlerinizi, teslimat tarihinden 1 gün önce vermeniz gerekmektedir. Maalesef aynı gün yemek yaparak teslim edemiyoruz.

Aile Boyu Etli Düğün Pilavı Fiyatı: 150 TL

Online aile boyu ev yapımı etli düğün pilavı siparişi vermek için lütfen buraya tıklayın ya da 0 332 606 05 52 numaralı telefonumuzu arayın.

Konya ev yapımı etli düğün pilavı
Konya ev yapımı etli düğün pilavı

Etli Düğün Pilavı Hazırlarken Genel Olarak Kullandığımız Malzemeler

 • 1 kg dana kuşbaşı
 • 2 yemek kaşığı tereyağ
 • Tuz
 • Karabiber
 • Pilavı için;
 • 2 su bardağı pirinç
 • Yarım su bardağı haşlanmış nohut
 • 2 çorba kaşığı kuş üzümü
 • 1 su bardağı et suyu
 • 1 su bardağı su
 • 1 tatlı kaşığı tuz
 • 2 çorba kaşığı tereyağ

Gluten Hassasiyeti Olanlara Kısa Bilgi;

Gluten, başta buğday olmak üzere çavdar, arpa, yulaf gibi bazı tahıllarda bulunan bir protein grubudur. Glüten proteinini çoğu insan kolaylıkla sindirebilmektedir. Bunun yanı sıra buğdayda bulunan glüten ve gliadin proteinine karşı hassasiyeti olan insanlar vardır ve bu insanlar glüteni sindiremeyebilir. Sahip oldukları bu hassasiyet vücutlarının reaksiyon göstermesine neden olur. Ev yapımı etli düğün pilavında kullandığımız malzemeler arasında eser miktarda glüten bulunabilir. konya ev yapımı etli düğün pilavı

Adres ve Telefonumuz

Nimetin Ev Yemekleri; Buhara Mahallesi, Remzi Sokak No:15, 42070 Karatay, Konya, 0 332 606 05 52

Ev Yapımı Etli Düğün Pilavı Sipariş Vermek İçin Lütfen Buraya Tıklayın

düğün pilavı fiyatları konya, düğün pilavı konya, düğün pilavı sipariş, düğün yemeği konya, etli düğün pilavı sipariş konya, etli pilav konya, etli pilav sipariş, etli pilav siparişi konya, konya düğün pilavı, konya düğün pilavı fiyatları, konya düğün pilavı kişi başı fiyat, konya düğün pilavı kişi başı fiyat 2017, konya düğün pilavı kişi başı fiyat 2018, konya düğün pilavı kişi başı fiyat 2019, konya düğün pilavı menüsü, konya düğün pilavı sipariş, konya düğün pilavı tarifi, konya düğün yemeği, konya düğün yemeği fiyatları, konya düğün yemeği menüsü, konya düğün yemekleri, konya düğün yemekleri organizasyonu, konya etli düğün pilavı, konya etli düğün pilavı siparişi, konya etli pilav, konya pilavı, konya pilavı menüsü, konya pilavı tarifi

Etiketler

Nimetin Ev Yemekleri

Nimetin Ev Yemekleri ile gerçek ev mutfağında, kadın eli değmiş ve sevgi ile pişirilmiş yemeklerimizi beğenilerinize sunuyoruz. Dükkanımız yoktur. Yemekleri tencere ile yapıp, tencere ile ücretsiz olarak evinize kadar getiriyoruz. Tabakla satış yada servisimiz yoktur. Sipariş Hattımız: 0 332 606 03 74

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı