ÇorbalarYemekler

Konya Ev Yapımı Arabaşı Çorbası

Lezzetli yemek yapmanın püf noktaları vardır. Öncelikle iyi malzeme seçmek gerekir, ardından doğru pişirme tekniklerini kullanarak yemeği doğru ateşte pişirmek gereklidir. Bu küçük incelikleri bilmek önemlidir. Başka türlü lezzetli yemek (konya ev yapımı arabaşı çorbası) yapılamaz, yapılsa da ortaya çıkan yemek sofradakileri memnun etmez. Ancak yemeği severek, isteyerek ve üşenmeden yapmak, yemek yapmayı bir kazanç kapısı ya da görev olarak değil, bir serüven olarak görmek, yapılan yemeğin lezzetine lezzet katar. El lezzeti denilen şey de aslında tam olarak budur. (konya ev yapımı arabaşı çorbası)

Nimetin Ev Yemekleri olarak, ilk amacı para kazanmak olmayan bir grup hamarat ev hanımı ile birlikte, her türlü hijyen koşullarına dikkat ederek, kaliteli ve taze malzemeleri kullanıp hazırladığımız ev yapımı arabaşı çorbasını sevdikleriniz, aileniz ya da misafirlerinizle severek tüketmeniz için beğenilerinize sunuyoruz.

Şu şekilde çalışıyoruz;

 • Çorba, yemek, salata, tatlı, içecek vb. siparişlerimizi kişiye özel olarak alıyoruz.
 • Yemeğimizi kaç kişi yiyecekse ona göre günlük, taze ve en kaliteli malzemeleri pazar ya da uygun marketlerden seçerek alıyoruz.
 • Yeşil malzemelerin uygun olanlarını sirke kullanarak dezenfekte ediyor, temizliyoruz.
 • Diğer malzemeleri her türlü hijyen kurallarına dikkat ederek temizliyoruz.
 • Hazırladığımız bu kaliteli malzemeler ile de çorba, tatlı, salata, yemek gibi ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz.

Hazırladığımız arabaşı çorbasını nasıl teslim ediyoruz?

Bizim restaurant ya da lokantalar gibi hazırladığımız yemekleri servis edeceğimiz bir mekanımız yok. Sipariş ettiğiniz içecek dahil tüm sanat eserlerimizi (ki biz ürünlerimize sanat eseri diyoruz, bu konuda çok iddialıyız ve ürünlerimizi tattıktan sonra bize siz de hak vereceksiniz) ücretsiz olarak kapınıza getiriyoruz. Ev yapımı arabaşı çorbasını da hazırladıktan hemen sonra soğutmadan, sıcak sıcak adresinize teslim ederiz.

ÖNEMLİ NOTLAR:

1- Yemek öncesi hazırlık ve diğer planlama işlemlerini tam olarak yapabilmemiz için siparişlerinizi, teslimat tarihinden 1 gün önce vermeniz gerekmektedir. Maalesef aynı gün yemek yaparak teslim edemiyoruz.

2- Arabaşı çorbasını standart hamursuz olarak yapıp teslim ediyoruz ancak çorbayı hamuru ile birlikte isterseniz bunu sipariş esnasında lütfen bize bildirin. Hamur ücreti + 50 TL’dir.

3- Sipariş sırasında çorbanın ne kadar acılı olacağını bize bildirin. Herhangi bir bildirimde bulunmadığınızda çorbayı az acılı olarak hazırlarız.

4-6 Kişilik Arabaşı Çorbası Fiyatı: 50 TL

Online aile boyu ev yapımı arabaşı çorbası siparişi vermek için lütfen buraya tıklayın ya da 0 332 606 05 52 numaralı telefonumuzu arayın.

Konya ev yapımı arabaşı çorbası
Konya ev yapımı arabaşı çorbası

Arabaşı Çorbası Yaparken Genel Olarak Kullandığımız Malzemeler

 • çorbası için;
 • Tavuk göğsü
 • 1 yemek kaşığı salça
 • Pul biber
 • 1,5 yemek kaşığı tereyağı
 • 2 kaşık un
 • 6 su bardağı tavuk suyu
 • hamuru için;
 • 1 litre su
 • 10 yemek kaşığı un
 • tuz

Gluten Hassasiyeti Olanlara Kısa Bilgi;

Gluten, başta buğday olmak üzere çavdar, arpa, yulaf gibi bazı tahıllarda bulunan bir protein grubudur. Glüten proteinini çoğu insan kolaylıkla sindirebilmektedir. Bunun yanı sıra buğdayda bulunan glüten ve gliadin proteinine karşı hassasiyeti olan insanlar vardır ve bu insanlar glüteni sindiremeyebilir. Sahip oldukları bu hassasiyet vücutlarının reaksiyon göstermesine neden olur. Ev yapımı arabaşı çorbasında kullandığımız malzemeler arasında eser miktarda glüten bulunabilir. konya ev yapımı arabaşı çorbası

Adres ve Telefonumuz

Nimetin Ev Yemekleri; Buhara Mahallesi, Remzi Sokak No:15, 42070 Karatay, Konya, 0 332 606 05 52

Ev Yapımı Arabaşı Çorbasından Sipariş Vermek İçin Lütfen Buraya Tıklayın

4 kişilik arabaşı hamuru tarifi, arabas hamuru tarifi, arabaş tarifi, arabaşi hamurunun tarifi, arabaşı, arabaşı çorba, arabaşı çorba tarifi, arabaşı çorbası, arabaşı çorbası hamurlu, arabaşı çorbası hamuru, arabaşı çorbası hamuru tarifi, arabaşı çorbası hamuru yapılışı, arabaşı çorbası ingilizce tarifi, arabaşı çorbası malzemeleri, arabaşı çorbası nedir, arabaşı çorbası nefis yemek tarifleri, arabaşı çorbası sipariş, arabaşı çorbası tarifi, arabaşı çorbası tarifi 4 kişilik, arabaşı çorbası tarifi nefis yemek tarifleri, arabaşı çorbası tarihi, arabaşı çorbası ve hamuru, arabaşı çorbası video, arabaşı çorbası yapılışı, arabaşı çorbası yapımı, arabaşı çorbasının hamuru, arabaşı çorbasının hamurunun tarifi, arabaşı çorbasının tarifi, arabaşı çorbasının yapılışı, arabaşı hamur, arabaşı hamur tarifi, arabaşı hamuru, arabaşı hamuru malzemeleri, arabaşı hamuru ölçüsü, arabaşı hamuru tarifi, arabaşı hamuru yapılışı, arabaşı hamuru yapımı, arabası hamurunun ölçüleri, arabaşı hamurunun yapılışı, arabaşı nedir, arabaşı nefis yemek tarifleri, arabaşı resimleri, arabaşı sipariş, arabaşı tarifi, arabaşı tarifi hamuru, arabaşı tavuk çorbası, arabaşı yapılışı, arabaşı yapımı, arabaşı yemeği, arabaşı yemeği tarifi, arabaşı yemek, arabaşı yemek tarifi, arabaşı yutma, arap asi corbasi, arap asi corbasi nefis yemek tarifleri, arap çorbası, arap çorbası tarifi, arapasi yapilisi, arapası corbası tarıfı, çorba, çorba arabası, en güzel arabaşı çorbası tarifi, etli arabaşı çorbası, gerçek arabaşı çorbası, hamursuz arabaşı çorbası, hamursuz arabaşı çorbası tarifi, hayalimdeki yemekler arabaşı, mısır unlu arabaşı çorbası, nefis yemek tarifleri arabaşı, nefis yemek tarifleri arabaşı çorbası, nefis yemek tarifleri arabaşı hamuru, orjinal arabaşı çorbası, tam ölçülü arabaşı hamuru, tavşanlı arabaşı çorbası, tavuk çorbası arabaşı, tavuklu arabaşı çorbası, tavuklu arabaşı sipariş, tavuklu arap asi corbasi, yutulan çorba

Etiketler

Nimetin Ev Yemekleri

Nimetin Ev Yemekleri ile gerçek ev mutfağında, kadın eli değmiş ve sevgi ile pişirilmiş yemeklerimizi beğenilerinize sunuyoruz. Dükkanımız yoktur. Yemekleri tencere ile yapıp, tencere ile ücretsiz olarak evinize kadar getiriyoruz. Tabakla satış yada servisimiz yoktur. Sipariş Hattımız: 0 332 606 03 74

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı